G2002


Tropp til 3.div-kamp mot borte mot Korsvoll torsdag, oppmøte kl 1930 på Korsvollbanen: Nicholas Ronny Abdirahman Abdifatah Ilias Malek Mathias Nicolay Jonatan Henrik SH Theodor Anton Bror Jonas Tom Ivar Forfall meldes til Ulrik (988 53 147) Tropp til adidas cup borte mot Runar fredag, detaljer om reise kommer senere men […]

Tropp torsdag 21.mai og fredag 22.mai


Her er kamptroppene 19. og 20. mai Tirsdag 19.mai – 2.div borte mot Vålerenga, oppmøte kl 18:00 på Valle Hovin: Forfall meldes til Jens (90741227) Anton Jonas Andreas N Bror Bastian Rasmus William Tom Ivar Nicolai Sy Henrik D Jonatan Daniel Tirsdag 19.mai – 1.div borte mot Vålerenga, oppmøte kl […]

Kamptropper 19. og 20.mai


Her er troppene for uken som kommer, kampstart er 45 min etter oppmøtetid. Alle kampene er på Tørteberg med unntak av 11er-kampen som går på Marienlyst: 1.div mot Snarøya 7.mai, oppmøte 18:00 i garderoben: Storm Trygve Andreas G Yakob Aksel A Aksel K Wilhelm Emil A Emil Q Georg Adidas Cup […]

Kamptropper 7.-12.mai



Her er kamptroppene oppdatert etter at det er kommet inn forfall: 1.div: oppmøte 17:55 på Nordre Åsen: Andreas N Oliver Rasmus William Tom Ivar Ole Trygve Yakob Aksel A Aksel K Wilhelm Emil Q Georg 3.div: oppmøte 14:45 på Hemingbanen: Abdirahman Abdifatah Mathias F Snorre Ilias Nicolay Theodor Storm Nicolai Henrik D […]

Tropp til kampene søndag, 3.mai


Her er troppen til 11er-kampen mot Vestli, Onsdag 29.april, oppmøte kl 19:20 i garderoben, kampstart 20:05 på Marienlystbanen: Henrik NH August Aksel K Agim Jon Emil A Markus Thor Adrien Caspar Emile M Jacob KE Wilhelm Andreas G Aksel A Yabob B Georg Forfall meldes til Vegar på 98884777.

Kamptropp til 11er-kamp Onsdag 29.april


Her er kamptroppene til søndag og tirsdag: 1.div mot Lyn, oppmøte 17:15 i garderoben: Georg Emil Q Jon Caspar Markus Adrien August Ole Emil A Agim Aksel A Rasmus Trygve 3.div mot Hasle/løren, oppmøte 17:15 i garderoben: Abdirahman Abdifatah Henrik SH Karl V Anton Mathias F Snorre Malek Ilias Tinius Felix S […]

Kamptropper til søndag 26.april og tirsdag 28.april



Troppen til bortekampen mot Asker, oppmøte direkte på Føyka kl 19:20, kampstart 20:05 Trygve Rasmus Storm Mikkel Andreas G Henrik NH Felix BL Aksel K Wilhelm Ole Emile M Thor Jon Emil Q Georg Forfall meldes fra fortest mulig til Helge på 98032291  

Tropp til Asker (B), tirsdag 21.april


Her er oversikten for de siste 9 dagene av periodeplan 1: Tirsdag 21.april: – Akademi 1430-1630, oppmøte på Marienlystbanen (for de på 11er-akademiet som ikke spiller kamp) – 11er-kamp borte mot Asker (tropp kommer i egen sak) Onsdag 22.april: – Trening, oppmøte kl 1830 på Tørteberg Torsdag 23.april: – Trening, oppmøte kl 1830 […]

Aktivitetsplan 20-28.april




Her er ukeplanen: Tirsdag 14.april – akademi, 1430-1630 på Marienlystbanen Onsdag 15.april – treningskamp mot Vestre Aker x 2, oppmøte 1830 på Tørteberg Onsdag 15.april – trening for de som ikke spiller kamp, oppmøte 1830 på Marienlystbanen Torsdag 16.april – trening, 1830-2000 på Tørteberg (oppmøte direkte på banen) Fredag 17.april – akademi, 1500-1700 […]

Aktiviteter uke 16